Bambino - Klub malucha w Warszawie

klubbambinoDzieci zasługują na wszystko co najlepsze. Powinny cieszyć się swoją młodością i jeżeli tylko mogą, bawić się z rówieśnikami. Jednocześnie jest to doskonały czas, aby zacząć rozwijać ich zdolności oraz talenty. W naszym Klubie Bambino oferujemy wyjątkowe warunki, które pozwalają zarówno na zabawę, oraz na rozwój dziecka. Plan dnia obejmuje zarówno zabawę, odpoczynek oraz czas na posiłki. Równomiernie rozplanowany czas na wszystkie zajęcia sprawia, że wszystko przebiega sprawnie, miło i przyjemnie. Troskliwa opieka zapewnia z kolei bezpieczeństwo każdemu z naszych podopiecznych.

Klub malucha
"BAMBINO"

ul. Gołębiowskiego 4 lok.2
Warszawa- stary Żoliborz

www.klubbambino.pl
klub.bambino()wp.pl
Mały Odkrywca - Żłobki Warszawa

klubodkrywcaW Warszawie przy ulicy Langiewicza 23/2 mieści się wyjątkowe miejsce, stworzone na potrzeby dzieci. Oferujemy w nim zarówno smaczne posiłki, troskliwą opiekę oraz towarzystwo innych dzieci. Posiadamy sale, które są przystosowane do potrzeb naszych podopiecznych, oraz plac zabaw położony na naszym terenie. Zapewnia to rozwój oraz bezpieczeństwo. Podczas zajęć dzieci mają okazję miło spędzać czas i bawić się w gry rozwojowe oraz edukacyjne. Dodatkowo staramy się pobudzać zdolności każdego dziecka po przez konkursy oraz dodatkowe zajęcia.

Mały Odkrywca

ul. Langiewicza 23/2
02-071 Warszawa

www.klubodkrywca.pl
maly_odkrywca()o2.pl
Miwa - Przedszkole Tarnowo Podgórne

przedszkoletajemniczyogrodTajemniczy ogród, to wyjątkowe miejsce pełne życia, kolorowych ścian, gdzie troskliwą opieką otoczone są wszystkie dzieci. Przykładamy wiele starań, aby każde dziecko czuło się u nas bezpiecznie oraz aby zapewnić mu prawdziwą domową atmosferę. Rozwijamy zarówno zdolności i umiejętności wszystkich dzieci, jak i ich wyobraźnię dbając o ich dobre samopoczucie. Zapewniając dobre warunki dla ich początkowemu rozwojowi, zapewniamy im łatwiejszy i lepszy start w dalszych etapach edukacji. Organizujemy różnego rodzaju imprezy oraz spotkania, które stanowią doskonałą atrakcję dla każdego dziecka podobnie jak ogródek, w którym mogą uprawiać warzywa oraz kwiaty. Wszystko to sprawia, że naszym podopiecznym czas mija miło i bardzo przyjemnie.

MIWA Sp. z o.o.

ul. Krańcowa 109
62-081 Przeźmierowo

przedszkoletajemniczyogrod.pl
biuro()przedszkoletajemniczyogrod.pl