AirGenerator- Polskie elektrownie wiatrowe

generatory-wiatroweNaturalne źródła energii są znane od dawna, jednak dopiero intensywny rozwój techniki, pozwolił na opłacalne wykorzystanie pozyskanej energii. Naszą ofertę stanowią między innymi elektrownie wiatrowe, mini elektrownie, pionowe turbiny wiatrowe oraz ogniwa fotowoltaiczne. Od początków naszej działalności w 1995 roku, oferujemy sprzęty najwyższej jakości, które są połączeniem ekonomicznych rozwiązań oraz działań ekologicznych. Nasze produkty doskonale sprawdzają się w przypadku prywatnych posesji oraz domów, dając pewną alternatywę od tradycyjnych sieci energetycznych. Rozwiązania, które stosujemy są jednocześnie bezpieczne dla ludzi, zwierząt oraz środowiska naturalnego.

AirGenerator

ul. Hodowlana 16
81-606 Gdynia

generatory-wiatrowe.pl
biuro()generatory-wiatrowe.pl
KORTAS - Bramy garażowe Bydgoszcz

KortasDostarczamy nowoczesnych rozwiązań technicznych, które można zastosować w firmach i prywatnych posesjach. Obejmują one zarówno bramy wjazdowe, garażowe i ogrodzenia. Wysoka jakość zastosowanych materiałów przy produkcji sprawia, że są odporne na warunki atmosferyczne - gwarantuje to długie użytkowanie. Dodatkowo nasze urządzenia spełniają wymagane normy i są bezpieczne dla osób użytkujących. Łatwość obsługi podniesie zastosowanie automatyki do oferowanych bram, które również są dostępne w naszej ofercie. W ramach naszej współpracy, oferujemy naszą szeroką wiedzę oraz serwis.

KORTAS

ul. Fabryczna 21
85-022 Bydgoszcz

www.kortas.com.pl
kortas()kortas.com.pl
TECH-WIERT - Młotki brukarskie

tech-wiertNaszą ofertę stanowią wysokiej jakości narzędzia, w których została zastosowana specjalna technika diamentowa. Dzięki jej możliwością narzędzia mogą pracować dłużej i bardziej wydajnie od innych. Rozwiązania te przekładają się również na część praktyczna pracy, gdyż mniejsze są w ich przypadku szanse na uszkodzenie materiału. Poprawne użytkowanie wiertła diamentowego oraz tarcz diamentowych zapewnia długie satysfakcjonujące użytkowanie. Dostarczamy również wiertnice, frezarki oraz przecinarki. Wszystkie narzędzia są wysokiej jakości, zaś atrakcyjna cena na narzędzia oraz akcesoria, wynika z naszej bezpośredniej współpracy z naszymi partnerami.

TECH-WIERT

ul. Kleczkowska 50
50-227 Wrocław

www.tech-wiert.pl
biuro()tech-wiert.pl
THETA - Karty charakterystyki MSDS

theta-doradztwoDuże doświadczenie, szeroka wiedza oraz bardzo przystępna oferta sprawia, że od dawna oferujemy nasze usługi dla zadowolonych klientów. W naszej ofercie, znajduje się profesjonalne wsparcie świadczone dla firm, które wprowadzają do obrotu różnego rodzaju produkty chemiczne. Wyroby tego typu mogą niekiedy stanowić niebezpieczeństwo dla środowiska naturalnego oraz człowieka, dlatego podlegają odpowiednim przepisom. Nasza pomoc dotyczy zarówno kwestii formalnych jak i prawnych i technicznych, dlatego też kompleksowo wspieramy naszych partnerów. Przygotowujemy między innymi niezbędne dokumenty, prowadzimy doradztwo oraz organizujemy szkolenia związane z najważniejszymi przepisami oraz rozporządzeniami.

THETA Doradztwo Techniczne

ul. Żeligowskiego 32/34
90-643 Łódź

www.theta-doradztwo.pl
biuro()theta-doradztwo.pl
COMBROS - Kontenery portiernie, stróżówki

wynajmijkontenerWśród oferowanych przez naszą firmę towarów znajdą Państwo wysokiej jakości elementy, które oferujemy zarówno na sprzedaż, jak i pod wynajem. Nasze produkty obejmują między innymi kontenery, barakowozy, ramki ogrodzeniowe oraz przenośne toalety. Stosowane przez naszą firmę rozwiązania pozwalają na łączenie ze sobą poszczególnych kontenerów w większe obiekty. Dzięki zastosowaniu tego typu modułów z łatwością można stworzyć biuro, szatnię bądź magazyn. Ofertą poszerzyliśmy również o wyposażenie dodatkowe przydatne między innymi w biurach, na które miałyby zostać nasze kontenery modułowe. W razie pytań, nasi pracownicy z chęcią udzielą wyjaśnień i doradzą odnośnie produktów.

"COMBROS" ORZECHOWSCY Spółka Jawna

ul. Sołtysowska 12
31-589 Kraków

www.wynajmijkontener.pl
Eco4Globe - Elektrownie wiatrowe

eco4globeRozwój urządzeń sprawia, że są one dostępne dla coraz większej liczby osób. Pozwala to na ich zastosowanie nie tylko w przypadku firm, ale również i u osób prywatnych. Z tego też powodu rośnie popularność zestawów solarnych oraz elektrowni wiatrowych. Pierwsze korzystają z energii słonecznej, drugie z kolei z wiatru. Możliwości jakie oferują to między innymi zmniejszenie wydatków na energię oraz ochrona środowiska naturalnego. Pozyskana energia może zostać spożytkowana na ogrzanie wody, bądź też do zasilenia sieci elektrycznej. Oferujemy nowoczesne urządzenia, które posiadają niezbędną dokumentację i doskonale sprawdzają się w naszych warunkach klimatycznych.

AirGenerator

ul. Hodowlana 16
81-606 Gdynia

www.eco4globe.com
biuro()eco4globe.com
QXPV - Baterie słoneczne

fotoogniwa-hurtNaszą ofertę stanowią urządzenia, które bazując na energii słonecznej przetwarzają ją w zależności od potrzeb i specyfikacji na energię elektryczną, bądź też cieplną służącą do ogrzewania między innymi wody. Wśród nich można znaleźć między innymi fotoogniwa, moduły fotowoltaiczne oraz panele słoneczne. Zestawy te najczęściej umieszcza się na dachach, których powierzchnia, zazwyczaj i tak jest niewykorzystana. Dotyczy to zarówno dachów płaskich, jak również i spadzistych. Z ewentualną ceną mogą się Państwo zapoznać, korzystając ze specjalnego kalkulatora zamieszczonego na stronie. Cena, która jest bardzo atrakcyjna, wynika z realizacji przez nas zamówień hurtowych.

QXPV Polska

ul. Hodowlana 16
81-606 Gdynia

www.fotoogniwa-hurt.pl
biuro()e4g.pl